HOTEL KSIĄŻ**
Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług Hotelu "Książ"**. Jest on położony tuż obok Zamku Książ, w samym centrum Książańskiego Parku Krajobrazowego.Oferujemy Państwu pokoje 1-,2-,3-osobowe, apartamenty i Suity.W każdym z nich znajduje się toaleta i łazienka z natryskiem lub wanną. Dla zapewnienia Gościom poczucia komfortu pokoje zostały wyposażone w telewizor, telefon oraz dostęp do internetu.Zamek i otaczajacy go park krajobrazowy z pewnością pozwolą Państwu odpocząć w otoczeniu piękna i niepowtarzalnej architektury.
W Zamku Książ można zorganizować konferencję, szkolenie, spotkanie integracyjne, biesiadę rycerską, wesele , itp.
W niewielkiej odległości znajduje się stadnina koni, gdzie można pojeździć konno lub bryczką, a także piękna , zabytkowa Palmiarnia z okazami wspaniałej roślinności.
Kilka kilometrów od nas znajduje się Uzdrowisko Szczawno Zdrój, gdzie można skorzystać z zabiegów rehabilitacyjnych i spróbować wody źródlanej.
Kilkanaście kilometrów od nas przebiega granica z Czechami, blisko jest też do tras narciarskich oraz wędrówek po górach.
Tu można też pojeździć po trasach przeznaczonych dla rowerów górskich.
Serdecznie zapraszamy.
| Rodzaj: | Hotel |
| Adres: | 58-306 WAŁBRZYCH ; UL.PIASTÓW ŚL. 1 |
| Miasto: | Wałbrzych |
| Telefon: | +48 74 664 38 90 Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś w serwisie Polskie Szlaki |
| Fax: | +48 74 664 38 92 |
| E-mail: | hotel@ksiaz.walbrzych.pl Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś w serwisie Polskie Szlaki |
| WWW: | http://www.ksiaz.walbrzych.pl;www.hotelksiaz.nocuj.pl;www.hotelksiaz.nocuj.com.pl |
| Najniższa cena: | 130.00 |
| Najwyższa cena: | 240.00 |
| Liczba miejsc: | 80 |
| Liczba pokoi: | 46 |
| Cechy noclegu: | - pokoje z łazienkami - telewizor - radio w pokoju - dostęp do internetu - udogodnienia dla niepełnosprawnych - możliwość zabrania zwierząt - sala konferencyjna - parking - blisko lasu (do 150 m) - inne
|
| Szczegółowy cennik: | - Pokój 1-os. : 170 PLN - Pokój 2-os. : 260 PLN - Pokój 3-os. : 300 PLN - Apartament 2-os. : 480 PLN
|
Masz pytanie w sprawie noclegu?